Co nas wyróżnia?

Co decyduje o tym, że jako administrator nieruchomości jesteśmy skuteczni i działamy sprawnie? Innowacyjność, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście!
administrator lublin

Innowacyjność

Innowacja jest procesem polegającym na przekształceniu istniejących możliwości w nowe idee i wprowadzenie ich do praktycznego zastosowania. Jako administrator dbamy o to, by obsługa Mieszkańców była na najwyższym poziomie. Wszystkie potrzebne dokumenty i informacje otrzymasz na skrzynkę e-mail. Sam przez Internet sprawdzisz wysokość zaliczek i saldo na lokalu.

administrator

Bezpieczeństwo

Wyprowadzimy stan prawny nieruchomości oraz zaległości księgowe. Pomoc prawna, pełne ubezpieczenie, telefon działający 24h, abyś mógł czuć się bezpiecznie. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami wykonującymi przeglądy budowlane, przeglądy kominiarskie, przeglądy gazowe, przeglądy elektryczne, kosztorysy, prawnikami prowadzącymi sprawy wspólnot mieszkaniowych.

administrator

Indywidualność

Każda nieruchomość wymaga indywidualnego spojrzenia zarówno na sprawy prawne czy techniczne, ale również na ludzi ją zamieszkujących. Dlatego z nami właściciele mogą spotykać się przez cały rok. Właściciele naszych nieruchomości aktywnie uczestniczą w podejmowaniu najważniejszych decyzji. Przynajmniej raz w tygodniu sprawdzamy nieruchomość pod względem technicznym.